795 750 923

O Mnie

Aneta Dobroch

Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej

Jestem Mistrzem Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej. Posiadam właściwą aparycję, odpowiednią dykcję oraz barwę głosu, a także godny i kompletny strój.

Świecki pogrzeb jest niepowtarzalny. Dlatego każdą uroczystość żałobną przygotowuję indywidualnie - zgodnie z zaleceniami, wskazówkami i sugestiami Rodziny oraz zgodnie z upodobaniami i często ostatnią wolą Zmarłego. Dostosowuję również scenografię oraz muzykę do potrzeb, sytuacji oraz wskazówek rodzin.

4 lata pracy

w zawodzie

500+ ceremonii

odprawionych

Rzetelność

i kompetencje

Usługi dodatkowe

Rocznice Śmierci, Stypy

Tworzysząca wspomnieniom o zmarłym oprawa muzyczna, wraz z projekcją multimedialną w dowolnej scenerii - kaplica, sala restauracyjna, plener, lub dowolne miejsce.

Profesjonalna oprawa muzyczna

Zapewniam profesjonalną oprawę muzyczną dostosowaną do potrzeb, sytuacji oraz wskazówek rodziny.

Projekcje multimedialne

Aby podkreślić wyniosłość ceremonii w mojej ofercie nie może zabraknąć projektora.

Nowoczesne nagłośnienie

Dysponuję nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym, który jest niezbędny do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej.

Rejestrowanie przebiegu ceremonii

Dla rodzin zainteresowanych oferuję również możliwość rejestracji przebiegu ceremonii.

Prasa i media o mnie

super nowości - podkarpacie
www.supertydzien.pl
Na pogrzebie nie chcę księdza
Anna szykuje playlistę na swój pogrzeb. Trochę żartem, trochę serio mówi, że woli wszystkiego dopilnować sama. W końcu to będzie jej ostatnia uroczystość. - Na pewno nie chcę księdza. To ma być pogrzeb świecki, z urną zamiast trumny - mówi z przekonaniem. - I bez tej całej maskarady.

Nie chodzi do kościoła, nie przyjmuje księdza po kolędzie, więc niby czemu miałaby mieć katolicki pogrzeb? Owszem, jest ochrzczona, była u komunii i nawet brała ślub kościelny. Potem jakoś minęła się z Bogiem.

Czytaj więcej
Dwumiesięcznik Memento
Dwumiesięcznik Memento
Dwumiesięcznik Memento

MISTRZ ŚWIECKIEJ CEREMONII POGRZEBOWEJ NA NECROEXPO

Na VIII Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej o nowej odsłonie świeckiej ceremonii pogrzebowej opowiedziała Aneta Dobroch.

Aneta Dobroch to Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej. Uroczystość składa się z kilku części. Najpierw odbywa się przywitanie zgromadzonych żałobników, które poprzedza krótki wstęp z delikatnym akcentem muzycznym. Następnie przedstawiony jest życiorys zmarłego, który poprzedza wywiad i konsultacja z rodziną. Po minucie ciszy uroczysty kondukt pogrzebowy wybiera się na cmentarz, gdzie odbywa się ostatnie pożegnanie.

Poznaję człowieka dopiero po śmierci - mówi Aneta Dobroch. Swój zawód wykonuje dopiero od półtorej roku, a tak naprawdę jej talent odkrył mąż, właściciel jednej z firm pogrzebowych mieszących się w Sandomierzu. Jak w każdej pracy, tak i w tej, często zdarzają się jakieś utrudnienia z którymi trzeba się uporać. - Zazwyczaj wysyłam do rodziny ankietę na adres mailowy. Muszą ją uzupełnić i mi odesłać. W ten sposób gromadzę materiał o zmarłym. Zdarza się jednak też tak, że ktoś nie ma konta, najczęściej są to osoby starsze. Wtedy musze przeprowadzić taki wywiad przez telefon. Zajmuje to często 2-3 godziny - dodaje Aneta Dobroch...

Czytaj więcej

Źródło: www.targikielce.pl
Elbląg
Elbląg
Elbląg

Opinie